قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ ریال

جهت خرید محصول، ابتدا باید کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

مستند و فیلم راز بی شک یکی از اولین و بهترین منابع برای یادگیری اولیه قانون جذب فیلم راز ( The Secret ) می باشد . این فیلم در زمان انتشار سر و صدای زیادی را در جهان به پا کردفیلم راز به صورت خلاصه توضیحاتی را در مورد قانون جذب و کاربرد های آن به شما میدهد تا بتوانید سر نخ هایی از این قانون بزرگ را به دست بیارید و بعد خود به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آن بروید .

هیچ شکی نیست که قانون جذب واقعی است و از ابتدای تاریخ وجود داشته و یکی از نعمت های خداوند به شمار می آیند . اگر کمی تفکر کنید گفته های قانون جذب و روش های استفاده از آن بسیار شبیه به مکاتب دینی یا اخلاقی می باشد. درک قانون جذب باعث می شود شما شکل نگرش و تفکر خود را تغییر دهید و البته متوجه شوید که فقط تفکر مثبت شما نیست که تاثیر گذار است . بلکه در حقیقت این احساس شماست که ارتعاشات را ارسال میکند و شما چیزی را دریافت میکنید که دقیقا احساسی مشابه با حسی که ارسال کردید را دریافت کنید .

بنابراین اگر یک حس بد مثل ناامیدی را داشته باشید باز هم اتفاقات و شرایطی را جذب میکنید که حس ناامیدی را به شما بدهند و در نتیجه برای همیشه در حلقه ناامیدی باقی خواهید ماند . اگر بتوانید زمانی که احساس ناامیدی دارید ، نوع احساس خود را به یک حس بهتر تغییر دهید آنگاه کائنات اتفاقات و شرایط آینده را به شکلی ایجاد میکنند که به آن حس بهتر برسید . و هر چه در چرخه بهتر شدن قرار داشته باشید روز به روز پیشرفت میکنید . هم احساس خوبی خواهید داشت و هم کائنات تمام آن چیزی که میخواهید را از مسیر های متفاوت و غیر قابل پیشبینی در اختیار شما قرار خواهد داد در آن صورت است که زندگی شما به شکل معجزه آسایی متفاوت می شود و قطعا دیگران از شما خواهند پرسید که چطور همه چیز همیشه بر وفق مراد شماست و چطور شما همیشه خوش شانس هستید ؟

در بسیاری از سایت های ایرانی طول این فیلم را 30 ساعت یا 27 ساعت ذکر کرده اند و متاسفانه همه افراد فکر میکنند این نسخه از فیلم که زمانی حدود یک ساعت و نیم دارد سانسور شده و ناقص است .دقت کنید که فیلم راز همین مورد هست که برای شما قرار گرفته و طول آن در همه منابع یک ساعت و نیم می باشد . سایت هایی که ذکر میکنند فیلم راز را با زمان 30 ساعت میفروشند در حقیقت دروغی برای افزایش فروش میگویند. حقیقت این است که بعد از این فیلم ، فیلم هایی با موضوع مشابه ارائه شدند که هر کدام اسم های متفاوتی دارند . اما در ایران متاسفانه از مشهور بودن نام راز سو استفاده می شود و چندین فیلم دیگر نیز با اسم راز در یک پکیج به فروش میرسد . حتی متاسفانه نام هایی با اسم راز 1 و راز 2 و راز 3 روی این فیلم ها قرار داده اند !

دختر راندا برن یک نسخه از کتاب علم ثروتمند شدنThe Science of Getting Rich ) را به او داد ، این کتاب در سال 1910 میلادی و توسط والاس دی واتلسWallace D. Wattles ) نوشته شده است. بلافاصله بعد از مطالعه مقداری از کتاب راندا برن میگوید : چیزی از درونم مجبورم کرد که کتاب رو ورق به ورق بخونم و من یادم میاد که اشک از چشمام روی برگه ها میریخت وقتی کتاب رو میخوندم . این کتاب گوشه چشمی از راز رو به من نشون داد که مثل یک شعله در قلبم روشن شد. بعد از آن دو ماه را صرف جستجو و تحقیق میکند تا بتواند رد پای این راز را در تاریخ دنبال کند . او تمامی مطالب بزرگان و دین ها را برای پیدا کردن اطلاعاتی از این راز جستجو میکند .در همین حال زندگی شخصی او شروع به تغییر میکنه و او شروع میکنه هر چیزی که یاد گرفته رو در زندگی خودش اعمال میکنه و بزرگترین آرزوش در اون لحظه این میشه که این اطلاعات رو بتونه در جهان به اشتراک بزاره .

در نتیجه فیلم راز و کتاب راز هر دو در سال 2006 با تهیه کنندگی راندا برن و کارگردانی درو هریوتDrew Heriot ) آماده شد و صحبت های افرادی که امروز زنده بودند و از راز اطلاع داشتند جمع آوری شد که هر کدوم در زمینه های مختلفی مثل فیزیک کوانتمی، روانشناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، مشاور مالی، موفقیت فردی و پزشکی اطلاعات داشتند . همچنین داستان های واقعی از درمان بیماری و ثروتمند شدن و در این فیلم توسط خود افراد ذکر میشود .در حقیقت به راستی که این راز ، یا بهتر از بگوییم همان قانون جذب می تواند هر چیزی که میخواهید را به شما بدهد . موفقیت ، ثروت ، رفاه ، سلامتی و همگی با استفاده از این قانون میتواند به شکل نامحدودی رشد کنند .

راندا برن ( Rhonda Byrne ) در سال 1945 در استرالیا به دنیا آمده است و در زمینه تولید کننده رادیو و سپس تولید کننده ویدیو فعالیت داشته است . در سال 2006 روند کلی کار های او با ارائه فیلم راز به کلی تغییر کرد . کتاب راز او به 50 زبان مختلف ترجمه شد و بیش از 20 میلیون کپی از آن در سراسر جهان به فروش رفت . این کتاب برای 190 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت . و در طی 13 سال گذشته همچنان در بین 20 کتاب پر فروش قرار دارد .در سال 2010 راندا برن کتاب دیگری به نام قدرتThe Power ) را تالیف کرد و آن را مجموعه راز اضافه کرد که این کتاب نیز یکی از پرفروش ترین کتاب ها شد و در حال حاضر به 43 زبان دنیا ترجمه شده است .در سال 2012 راندا برن کتاب دیگری به نام جادوThe Magic ) را تالیف کرد و آن را در مجموعه راز اضافه کرد و در نهایت در سال 2013 کتابی دیگر با نام قهرمانHero ) انتشار یافت و کتاب دیگری نیز با اسم تکنیک های روزانه رازThe Secret Daily Teachings ) در همین سال منتشر شد .

 

لطفا نظرات خودتان را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید

و در صورت داشتن هر سوالی به قسمت از کرال بپرس مراجعه کنید

www.NaserKral.com