قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ ریال

جهت خرید محصول، ابتدا باید کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

به گفته خود کوین ترودو این آموزش ها سالها است که در  گروه ها و جوامع مخفی مانند: فراماسونری و جمجمعه و استخوان تدریس می شود؛ که با یادگیری و اجرا کردن قوانین سمینار آرزوی تو دستور توست شما از نظر مالی و روابط هرگز شبیه نسخه قبلی خودتان نخواهید بود. کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند. هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق دوره ما با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی با هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار بسته به آرزوهای خود دست یافته است. دلیل این حرف های کوین ترودو به برخی از اساتید موفقیت برمیگردد، کوین ترودو اینطور توضیح میدهد که برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی که در همین زمینه نوشته اند به دست آورده اند، که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشودکوین ترودو در دوره آرزوی شما فرمان شماست یا همان آرزوی تو دستور توست میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشندکوین ترودو، هنری فورد را برای شما مثال میزند و میگوید: او  یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند. کوین ترودو در ادامه توضیح میدهد:

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، ولی برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند.  پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنید  و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهیدیکی از نکات مهم در سمینار آرزوی تو دستور توست این است که کوین ترودو میگوید: صحبتهای اساتید موفقیت جهان این است که مهارت خواندن را بالا ببرید و همیشه و همیشه بخوانید. رهبران موفق همیشه در حال مطالعه هستند، زیرا با مطالعه مطالب درست، شبکه های عصبی در ذهن ما تشکیل میشوند که تبدیل به خلق و خوی ما میشوند. پس یکی از مهمترین موضوعات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی این است که شما باید قابلیت آموزش پذیری خود را بالا ببرید. کوین ترودو معتقد است که اگر قابلیت آموزش پذیری بالایی نداشته باشید و به موضوع مهم یادگیری اهمیت ندهید تغییری در زندگی تان ایجاد نخواهد شد. به اساتید خود گوش دهید و تمامی اطلاعات قبلی خود را به دور بی اندازید وقتی قبول کنید که هیچ چیز نمی دانید و اینکه هیچ یک از قوانین موفقیت رو یاد نگرفته اید. آن زمان هست که کاملا آماده یادگیری هستید، سعی نکنید اطلاعات جدید را با دانسته های قبلی خود بسنجیدکوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون به شما آموزش میدهد، اگر قرار بود موضوعی به عنوان راز گفته شود نیاز به ۱۲ قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی وقت بگذارید و زندگی خود را چه از نظر مالی و چه از نظر روابط و حتی سلامتی جسمی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.

مراحل یادگیری کوین ترودو که شامل ۴ مرحله است یکی از مهمترین ارکان اصلی دوره آرزوی تو دستور توست می باشد، با به کار گیری این اصول که بیشتر به قانون جذب برمیگردد کارهای بزرگی را میتوانید به سرانجام برسانید. کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید یاد بگیرید. شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛  چرا میگوییم با خیال راحت؟ به این دلیل که سمینار  آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش ها اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد. فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است. مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کردهاید، البته به این مسئله خود کوین ترودو هم در طول سمینار چند بار اشاره خواهد کرد. در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کردهاید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید. در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید. این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟ باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم. نقش  احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟ در این دوره صوتی شما یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست. تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا قانع کننده و منطقی است و مطمئن باشید ذهن شما با این اصول مخالفتی نخواهد کرد. در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیدهاید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است. در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های کوتاهی میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای  درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند. در دوره (آرزوی تو دستور توست) کوین ترودو از دانشمندان بزرگی حرف میزند، ردپایی بزرگ که قانون جذب را در گذشته بازگو کردهاند؛ انسان هایی مانند انیشتین،  ادیسون  و

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد. کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

 

 

 

 

لطفا نظرات خودتان را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید

و در صورت داشتن هر سوالی به قسمت از کرال بپرس مراجعه کنید

www.NaserKral.com